Kuidas meilt osta?

1. Sobiva toote leidmine ja lisamine ostukorvi

Leidke üleval asuvast tootepuust sobiv tootekategooria või tootja ning klikkige sellele. Vastav kategooria avaneb koos oma alamkategooriatega ning Te näete kõiki selle kategooria tooteid. Leidke endale sobiv toode ja klikkige nupule „LISAN KORVI”.

Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klikkige tootepildile ning avaneb tooteleht, kus on kirjas täpne tooteinfo.

Klikates tootelehel pildile, avaneb tootest suurem pilt või pildid.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ülemisel paneelil olevat "Otsi....." lahtrit. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage nupule "OTSIN". Seejärel kuvatakse Teile tooted, mis võiksid Teie otsingukriteeriumile vastata.

Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ülal paremal olevale ostukorvi väljale. Sealsamas on näha ka Teie ostukorvi maksumus.

2. Ostukorv

Avatud ostukorvis näete kõiki tooteid, koguseid ning hindu.

Kui soovite muuta ostukorvis olevate toodete kogust, siis sisestage uus kogus ja klikkige ikoonile „UUENDA”, mis asub rohelise ringjoonena koguse kõrval. Kui soovite eemaldada ostukorvist tooteid, siis klikkige punasele ristikujulisele „Eemalda“ ikoonile. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, siis saate tellimuse esitada klikkides nupule „VORMISTA TELLIMUS”.

3. Tellija andmete sisestamine

Sisestage tellimuse maksja andmed. Valikuid on kaks – kui plaanite ka edaspidi oste sooritatada, või uudiskirja tellida, siis registreerige end kasutajaks; saate ka esitada tellimuse nn.“külalisena“, kus Teie andmeid ei registreerita andmebaasis vaid edastatakse meiliga.

Lisage arve andmed – kellele arve läheb ja seejärel kohaletoimetamise aadress.

4. Tellimuse esitamine ning tasumine.

Valige välja kaupade kohale toimetamise viis. Saate valida, kas kaubad toimetatakse Teile SmartPosti või kulleri teenust kasutades või tulete ise poodi järele.

Meie e-poes saate kauba eest tasuda arve alusel. Peale tellimuse vormistamist tuleb tellimuse kinnitus nii Teie antud meili aadressile, kui ka meie meilile. Selle alusel saadame Teile e-posti aadressile arve, mille saate meie arvele tasuda. Arve tasumiseks on Teil aega 5 päeva.
Kui ettemaksu arve ei ole 5 päeva jooksul tasutud, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse.

www.naerupaun.eu - lehekülgedel avaldatud materjalide (sealhulgas, kuid mitte ainult tekstid, fotod, klipid)
igasugune paljundamine ja levitamine on rangelt keelatud, kui sõnaselgelt pole väljendatud teisiti.

Naerupaun 2013 - 2018©
Autoriõigus: Lamellpuit OÜ. Kõik õigused kaitstud.
Theme designed by KulerThemes.com