KKK

Korduma kippuvad küsimused

VARIS

1. Mida teha siis, kui puidust klotsid enam koos ei püsi?

Laotage lauale käterätt, asetage klotsid lahtiselt kihina sinna peale. Niisutage klotse veepihustiga. Klotsid võiks lausa märjaks saada. Asetage teine käterätik üle ning laske selliselt klotsidel seista terve öö. Järgmine hommik peaks klotsid jälle haakuma omavahel ja mängulust taas garanteeritud. Kuna mängupalgid valivad sama niiskustaseme, kui seda on keskkond, milles nad asetsevad, siis kuivema õhuniiskuse ja kõrgema temperatuuri juures kuivab ka detail rohkem ära ning vastupidi.

2. Kas 111, 222, 444 osalistest komplektidest saab ka akende ja ustega maju ehitada?

Saab küll. Tuleb lisaks osta akende-uste komplekt. Samuti on võimalik ehitada nendest lennukeid, toole, garaaze jne. Ehk siis suurem klotside arv annab rohkem võimalusi erinevaid asju meisterdada.

3. Kas aknad-uksed on komplektides sees?

Ei ole. Ainult 55 osalises maja komplektis on 2 akent ja lahtikäiv uks kaasas. Teistes komplektides tuleks need vajadusel lisaks osta.

KODULEHT

1. Mis on "Soovide nimekiri"?

"Soovide nimekiri" on abimees, mis võimaldab sisseloginud kliendil lisada huvipakkuvad tooted ühte kohta. Sellest saab hiljem teha omakorda valiku, kas siis lisada ostukorvi või vabastada nimekirjast.

www.naerupaun.eu - lehekülgedel avaldatud materjalide (sealhulgas, kuid mitte ainult tekstid, fotod, klipid)
igasugune paljundamine ja levitamine on rangelt keelatud, kui sõnaselgelt pole väljendatud teisiti.

Naerupaun 2013 - 2018©
Autoriõigus: Lamellpuit OÜ. Kõik õigused kaitstud.
Theme designed by KulerThemes.com