Kategooriad
UUDISED

08.02.2017

Alates tänasest võimalik tellida kaupa ka Omniva pakiautomaati. 

Kui Teie kauba tellimus ilma transpordi tasuta ületab summat 28.90€, siis on transport nii Omniva, kui ka Smartpostiga üle Eesti tasuta. 

Tartu linna piires kauba kättetoimetamine jätkuvalt 0€. 

11.02.2015

Meie poes algas templite kogumise kampaania.  

02.01.2015

Head uut aastat!  Uutest toodetest lisandusid meil kaardimängud, mis on vägagi sobivad perega mängimiseks. 

17.05.2013

Alates tänasest lisandus saatmisel kulleriteenuse valiku võimalus - saatmine üle Eesti Teie nimetatud aadressile 8 €.

29.01.2013

Mängujuhendeid eesti keeles leiab siit

19.09.2012

Jooksvaid uudiseid ja infot on parem saada meie facebooki lehe kaudu siit. 
Kui panete linnukese "meeldib" või "like" ette, siis jõuavad jooksvad uudised meilt Teieni kõige kiiremini.

Rattad

Rattad

Lihtne ja lõbus üleminek päris rattasõidule tänu sellele toredale puidust jooksurattale. Sellel ei ole pedaale, hoogu tuleb anda jalgadega. Nii õpivad lapsed tasakaalu hoidma ja tunnevad end kindlamalt kaherattalisega sõites. Piiratud roolimine tagab hea tasakaalu hoidmise ka pööramise ajal. Nendel lastel, kes on sõitnud jooksurattaga, on üleminek päris rattaga sõitmisele palju lihtsam!

Tähelepanu! Lapsed võivad saavutada jooksurattal suuri kiiruseid, mistõttu on soovitav kiivri ja jalanõude kandmine sõidu ajal. Toode vajab täiskasvanu poolt kokku panekut karbis oleva õpetuse järgi. Seadke istme kõrgus nii, et laps saab istuda rattal ja jalad ulatuvad maha. Enne sõitmist kontrollige, et kõik osad oleks kõvasti kinnitatud ja rattakummid täis. Jooksuratast tuleb kasutada täiskasvanu juuresolekul. Ratta peal tohib olla korraga ainult üks laps. Lapsele tuleb õpetada, kuidas pidurdada ja peatuda. Sõitke tasasel ja kuival pinnasel, teistsugused pinnad võivad takistada ratta head liikumist. Rattaga ei ole lubatud sõita sõiduteel ja ohtlikutes piirkondades näiteks veekogu lähistel, treppide või kallakute peal. Ärge jätke ratast välja, kui on vihmane ilm. Ratast võib puhastada niiske rätikuga. Ärge kasutage puhastusvahendeid! Palun eemaldada kõik pakendi osad enne lapsele andmist! Istme kõrgus on reguleeritav.

Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.

Naerupaun 2013 - 2017
Theme designed by KulerThemes.com