Kategooriad
UUDISED

22.03.2018

www.naerupaun.eu - lehekülgedel avaldatud materjalide (sealhulgas, kuid mitte ainult tekstid, fotod, klipid) igasugune paljundamine ja levitamine on  rangelt keelatud, kui sõnaselgelt ei ole väljendatud teisiti.

18.02.2017

Alates tänasest võimalik tellida kaupa ka Omniva pakiautomaati. 

Kui Teie kauba tellimus ilma transpordi tasuta ületab summat 28.90€, siis on transport nii Omniva, kui ka Smartpostiga üle Eesti tasuta. 

Tartu linna piires kauba kättetoimetamine jätkuvalt 0€. 

17.05.2013

Alates tänasest lisandus saatmisel kulleriteenuse valiku võimalus - saatmine üle Eesti Teie nimetatud aadressile 8 €.

19.09.2012

Jooksvaid uudiseid ja infot on parem saada meie facebooki lehe kaudu siit. 
Kui panete linnukese "meeldib" või "like" ette, siis jõuavad jooksvad uudised meilt Teieni kõige kiiremini.

Rattad

Rattad

Lihtne ja lõbus üleminek päris rattasõidule tänu sellele toredale puidust jooksurattale. Sellel ei ole pedaale, hoogu tuleb anda jalgadega. Nii õpivad lapsed tasakaalu hoidma ja tunnevad end kindlamalt kaherattalisega sõites. Piiratud roolimine tagab hea tasakaalu hoidmise ka pööramise ajal. Nendel lastel, kes on sõitnud jooksurattaga, on üleminek päris rattaga sõitmisele palju lihtsam!

Tähelepanu! Lapsed võivad saavutada jooksurattal suuri kiiruseid, mistõttu on soovitav kiivri ja jalanõude kandmine sõidu ajal. Toode vajab täiskasvanu poolt kokku panekut karbis oleva õpetuse järgi. Seadke istme kõrgus nii, et laps saab istuda rattal ja jalad ulatuvad maha. Enne sõitmist kontrollige, et kõik osad oleks kõvasti kinnitatud ja rattakummid täis. Jooksuratast tuleb kasutada täiskasvanu juuresolekul. Ratta peal tohib olla korraga ainult üks laps. Lapsele tuleb õpetada, kuidas pidurdada ja peatuda. Sõitke tasasel ja kuival pinnasel, teistsugused pinnad võivad takistada ratta head liikumist. Rattaga ei ole lubatud sõita sõiduteel ja ohtlikutes piirkondades näiteks veekogu lähistel, treppide või kallakute peal. Ärge jätke ratast välja, kui on vihmane ilm. Ratast võib puhastada niiske rätikuga. Ärge kasutage puhastusvahendeid! Palun eemaldada kõik pakendi osad enne lapsele andmist! Istme kõrgus on reguleeritav.

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Jooksuratas suurem - Lilled ja mesilased
Iste kõrgus maapinnalt on 35 - 45 cm. Ratta sobivuseks - mõõda lapse seiste..
89.90€ Maksudeta: 74.92€

www.naerupaun.eu - lehekülgedel avaldatud materjalide (sealhulgas, kuid mitte ainult tekstid, fotod, klipid)
igasugune paljundamine ja levitamine on rangelt keelatud, kui sõnaselgelt pole väljendatud teisiti.

Naerupaun 2013 - 2018©
Autoriõigus: Lamellpuit OÜ. Kõik õigused kaitstud.
Theme designed by KulerThemes.com